FAQ

Поширені запитання (FAQ):

  1. Що вдягнути на тренування з полденсу?

Щоб комфортно тренуватися, потрібно правильно підібрати одяг для занять полденсом. Найперше, на що звернути увагу при  виборі спортивного одягу – це максимально відкриті зони паху, пахв, підколінок, ліктів, живота та шиї. У цих місцях найчастіше відбувається зчеплення тіла з пілоном. Тому, щоб уникнути травм, обирайте одяг відкритий. Найкраще для занять полдесом підходять короткі шорти та топ для дівчат і футболку та шорти для хлопців. Для розігріву добре мати  з собою: гетри/лосини/спортивні штани/футболку/кофту/пояс.

  1. Що заборонено на тренуваннях із полденсу?

Під час тренування заборонено виконувати  складні елементи в одязі, без страхувальних матів, без нагляду тренера, а також використовувати крема/олії для тіла безпосередньо перед тренуванням.

  1. «Якщо я не займалася до занять із полденсу ніяким спортом…»

Якщо Ви не займалися раніше ніяким спортом і вирішили спробувати полденс – прекрасно! Ми Вас  чекаємо на тренуваннях із гарним настроєм J Оскільки у Вас немає базової спортивної підготовки, прогрес у тренуваннях буде не такий стрімкий. Однак, все у Ваших руках! Ми із задоволенням готуємо полденсерів «із нуля». Також у нас є заняття Pole Intensive, на яких Ви зможете підкачати усі групи м’язів, та години Stretching (гнучкості), протягом яких дбайливі тренери допоможуть Вам розтягнутися та сісти в шпагати.

  1. «У мене слабкі руки, я навіть ніколи не віджималася…»

Прекрасно! ZEBRA Pole Dance Studio підкачає ваші біцепси та трицепси.

  1. «Я недавно народила, чи можу я займатися полденсом?»

Так, можете! За умови відсутності протипоказань зі сторони лікарів. Для Вас у нашій студії існує окрема група «Pole Dance для матусь». Тренери допоможуть  Вам реабілітуватися після пологів і повернути своє тіло в форму.

  1. «У мене зовсім немає розтяжки…»

Дивитися пункт 3. Наші тренери  допоможуть розтягнутися! Можна  спочатку відвідати лише класи Stretching (гнучкості), або відразу поєднувати розтяжку з полденсом.

П.С.: чекаємо на Ваші запитання! Найпоширеніші опублікуємо у цьому розділі. ZEBRA Pole Dance Studio відкрита до діалогу з Вами!

Поділіться нашими новинами з друзями :)

Контакти:

18021, Україна, м. Черкаси

Митниця:
вул. Героїв Сталінграда (Припортова), 42/1

Центр:
вул. Остафія Дашковича, 19, -2 поверх
(ТРЦ "Хрещатик-Сіті")

тел. (073) 408-999-6 Life
тел. (097) 408-999-6 Kyivstar

   

На Митниці

В центрі (Хрещатик-Сіті)