Про нас

Яна Піддубна

Яна Піддубна

«Pole Dance ввійшов у моє життя досить різко, однак у нього я пірнула одразу і з головою! Занурення у цей багатогранний спорт було травмонебезпечним (безліч синців, подряпин, перелом) і, водночас, захоплюючим – ніщо так не надихає, як заняття улюбленою справою. За плечима – золота медаль і червоний диплом, ківш книжок і пошуки себе як особистості.
У цьому спорті я з 2012 року. Постійно самовдосконалююся: учасниця Ukrainian Pole Convention IV і V, призер Всеукраїнського конкурсу Pole Art Championship, переможниця у номінації «Найкращі трюки» у Beauty Pole Fest IV, учасниця майстер-класів відомих полденсерів, перше місце на Всеукраїнському конкурсі «Весна-2016» у категорії «Дуети».
Pole Dance для мене – натхнення та саме життя».

Ірина Калашник

Ірина Калашник

«Перший раз зайшла у Pole Dance студію у 2010 році у Харкові. З того часу не уявляю себе без цього спорту! За плечима – 10 років танцювального досвіду у шоу-балеті «Impreza» та «Sky Dance». Про себе скажу так: я вимоглива, цілеспрямована, наполеглива, талановита, позитивна та творча. Звикла працювати на результат. Учасниця Ukrainian Pole Convention IV і V, призер Всеукраїнського конкурсу Pole Art Championship, учасниця майстер-класів відомих полденсерів, перше місце на Всеукраїнському конкурсі «Весна-2016» у категорії «Дуети». Pole Dance у моєму житті вже 6-й рік поспіль і я не збираюся зупинятися на досягнутому!»

Оксана Савченко

Оксана Савченко

«За два роки занять Pole Dance’ом я вже встигла відвідати кілька майстер-класів, а також стати учасницею Ukrainian Pole Convention V. Постійно самовдосконалююся, отримую задоволення та неймовірний заряд енергії від тренувань. У «ZEBRA Pole Dance Studio» вестиму групу для новачків, які вирішили познайомилися з акробатикою на пілоні, а також групу «Для матусь», адже й сама виховую двох прекрасних доньок! І, як ніхто інший, знаю, як часом не вистачає часу на себе. Тому головна мета для мене – допомогти повірити в себе, розвити жіночність і/або відновитися після пологів».

Поділіться нашими новинами з друзями :)

Контакти:

18021, Україна, м. Черкаси

Митниця:
вул. Героїв Сталінграда (Припортова), 42/1

Центр:
вул. Остафія Дашковича, 19, -2 поверх
(ТРЦ "Хрещатик-Сіті")

тел. (073) 408-999-6 Life
тел. (097) 408-999-6 Kyivstar

   

На Митниці

В центрі (Хрещатик-Сіті)